750GB 2.5" HD710 Dash Drive ,USB3.0 , Military Grade Shockproof and waterproof, USB cable, Black

5.895,00 ден.   Спореди

750GB 2.5" HD710 Dash Drive ,USB3.0 , Military Grade Shockproof and waterproof, USB cable, Black


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 5.895,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


750GB 2.5" HD710 Dash Drive ,USB3.0 , Military Grade Shockproof and waterproof, USB cable, Black

Тип на диск External
Интерфејс на дискот USB
Формат на диск 2.5"
Капацитет 750 GB
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка