75 ДЕЛЕН КОМПЛЕТ 2

2.891,00 ден.   Спореди

Додатен продолжеток за сите специјални шрафови. 2-компонентен држач. Со комплетот имате решение за сите ситуации со шрафови. Наставките се изработени од Хром-Молибден-Силициум-Манган-Ванадиум легирани...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 2.891,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Додатен продолжеток за сите специјални шрафови. 2-компонентен држач. Со комплетот имате решение за сите ситуации со шрафови. Наставките се изработени од Хром-Молибден-Силициум-Манган-Ванадиум легирани со специјален челик така да се добри и за машинска употреба.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка