7 Sockets with fax / modem protection - German (shuko) type + 1 RJ11 in & out + 1 Antenna CATV coax in & out

1.205,00 ден.   Спореди

7 Sockets with fax / modem protection - German (shuko) type
+ 1 RJ11 in & out
+ 1 Antenna CATV
coax in & out


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 1.205,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


7 Sockets with fax / modem protection - German (shuko) type
+ 1 RJ11 in & out
+ 1 Antenna CATV
coax in & out

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка