7 Делен СЕТ ШРАФЦИГЕРИ VDE 1

2.301,00 ден.   Спореди

MAXXPRO-триаголен зафат: Комбинацијата на цврста и мека површина во комбинација со оптимизиран триаголен дизајн ја подобрува осетливоста во раката и преносот на силата. Нераскинливата врска помеѓу...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 2.301,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


MAXXPRO-триаголен зафат: Комбинацијата на цврста и мека површина во комбинација со оптимизиран триаголен дизајн ја подобрува осетливоста во раката и преносот на силата. Нераскинливата врска помеѓу сечилото, изолација и зафатот се обезбедува максимална безбедност. Тестирани во согласност со VDE стандардот, на живи делови до 1000 V, ладен тест на -40 º C, рутински тест во вода на 10 000V.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка