61-делна кутија за алати

61-делна кутија за алати

9.920,00 ден.   Спореди

Совршена кутија за алат со 61 алати за сите механички работи дома или на работа. Сите делови се фиксирани во робусна, црвена кутија за алат која е лесна за држење.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 9.920,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Совршена кутија за алат со 61 алати за сите механички работи дома или на работа. Сите делови се фиксирани во робусна, црвена кутија за алат која е лесна за држење.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка