600WRX / ATX12V2.3 / PFC Passive / Connectors: 6x SATA, 2x PATA, 2x PCI-e 6pin, 1x MB 20+4pin, 8pin/4pin+12V / 120mm Fan / Retail

2.801,00 ден.   Спореди

600WRX / ATX12V2.3 / PFC Passive / Connectors: 6x SATA, 2x PATA, 2x PCI-e 6pin, 1x MB 20+4pin, 8pin/4pin+12V / 120mm Fan / Retail


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 2.801,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


600WRX / ATX12V2.3 / PFC Passive / Connectors: 6x SATA, 2x PATA, 2x PCI-e 6pin, 1x MB 20+4pin, 8pin/4pin+12V / 120mm Fan / Retail

Моќност 600 W
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка