6,35 ММ CMOS КАМЕРА ВО БОЈА, 380 TVL, 6 ММ

2.478,00 ден.   Спореди

Погодна за надгледување на објекти во внатрешни простории. Дури и во потполна темница оваа камера може да слика од далечина
до 8 м. Ако предмет со височина од 2 метри е на далечина до 4,6 м од ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 2.478,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Погодна за надгледување на објекти во внатрешни простории. Дури и во потполна темница оваа камера може да слика од далечина
до 8 м. Ако предмет со височина од 2 метри е на далечина до 4,6 м од камерата, предметот се покажува на цел екран.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка