6 ДЕЛЕН КОМПЛЕТ ШРАФЦИГЕРИ

4.307,00 ден.   Спореди

Шестоаголниот цврст материјал и цврстиот капак гарантираат долг животен век на овие алатки, дури и при најтешки услови. Вадењето шрафови со удирање со чеканот по капакот не е никаков проблем за овие ш...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 4.307,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Шестоаголниот цврст материјал и цврстиот капак гарантираат долг животен век на овие алатки, дури и при најтешки услови. Вадењето шрафови со удирање со чеканот по капакот не е никаков проблем за овие шрафцигери. Шрафцигерот во форма на длето е корисен кога немате длето при рака.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка