5ml PolyWatch крем за отстранување на гребнатинки

295,00 ден.   Спореди

Решение за изгребани површини на часовници. Само нанесета ја кремата и избришете ги гребаниците.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 295,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Решение за изгребани површини на часовници. Само нанесета ја кремата и избришете ги гребаниците.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка