500W / ATX12V v2.2 / Connectors: 2x PATA, 4x SATA, 1x MB 20+4, 1x CPU 4pin, 1x FDD / 120mm Fan / European Power Cord - CE, ROHS / bulk

964,00 ден.   Спореди

500W / ATX12V v2.2 / Connectors: 2x PATA, 4x SATA, 1x MB 20+4, 1x CPU 4pin, 1x FDD / 120mm Fan / European Power Cord - CE, ROHS / bulk


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 964,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


500W / ATX12V v2.2 / Connectors: 2x PATA, 4x SATA, 1x MB 20+4, 1x CPU 4pin, 1x FDD / 120mm Fan / European Power Cord - CE, ROHS / bulk

Моќност 500 W
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка