500GB Barracuda 16MB 7200 SATA 3.0Gb/s

500GB Barracuda 16MB 7200 SATA 3.0Gb/s

2.925,00 ден.   Спореди

500GB Barracuda 16MB 7200 SATA 3.0Gb/s


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 2.925,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


500GB Barracuda 16MB 7200 SATA 3.0Gb/s

Кеш 16 MB
Тип на диск Internal
Формат на диск 3.5"
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка