500GB Baracuda 16MB 7200 RPM S-ATA III

2.973,00 ден.   Спореди

500GB Baracuda 16MB 7200 RPM S-ATA III


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 2.973,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


500GB Baracuda 16MB 7200 RPM S-ATA III

Кеш 16 MB
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка