500GB 3.5" SAS 6Gb/s 16MB Enterprise Drive Constellation ES MTBF 1,200,000 hours

8.579,00 ден.   Спореди

500GB 3.5" SAS 6Gb/s 16MB Enterprise Drive Constellation ES MTBF 1,200,000 hours


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 8.579,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


500GB 3.5" SAS 6Gb/s 16MB Enterprise Drive Constellation ES MTBF 1,200,000 hours

Кеш 16 MB
Тип на диск Internal
Формат на диск 3.5"
Капацитет 500 GB
Интерфејс на дискот SAS
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка