50 парчиња електричарски алат

7.080,00 ден.   Спореди

Комплет од 50 парчиња за електричири со вклучен мултиметар.  Изработката е во согласност со VDE.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 7.080,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Комплет од 50 парчиња за електричири со вклучен мултиметар.  Изработката е во согласност со VDE.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка