5.25 Speed MASTER Control panel for 4 fans, 4 pin power supply connector

654,00 ден.   Спореди

5.25" Speed MASTER Control panel for 4 fans, 4 pin power supply connector


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 654,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


5.25" Speed MASTER Control panel for 4 fans, 4 pin power supply connector

Тип на вентилатор HDD
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка