5-КАНАЛЕН ТЕРМО-ХИГРО СЕНЗОР

1.239,00 ден.   Спореди

Дополнителен надворешен сензор за соодветната безжична временска станица. Безжично се пренесуваат измерените вредности за температура и влажност на воздухот на временската станица.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 1.239,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Дополнителен надворешен сензор за соодветната безжична временска станица. Безжично се пренесуваат измерените вредности за температура и влажност на воздухот на временската станица.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка