5 делен комплет за тестирање мотори

6.549,00 ден.   Спореди

Денешните модерни мотори се прецизни, високоиздржливи агрегати. За да овозможите нивно постојано и непречено функционирање, потребно е да понудите соодветна нега и грижа. Овој сет вклучува се што Ви е...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 6.549,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Денешните модерни мотори се прецизни, високоиздржливи агрегати. За да овозможите нивно постојано и непречено функционирање, потребно е да понудите соодветна нега и грижа. Овој сет вклучува се што Ви е потребно: тајминг светилка за палење, надворешен стартер, тестер за компресија, мотор анализатор и тестер за системи за вбризгување на гориво како и вентили. Испорака во картонска цврста кутија за складирање на алатот.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка