4GB USB 2.0 ,Classic C906,Glossy finish,Snap-on cap design,Black

332,00 ден.   Спореди

4GB USB 2.0 ,Classic C906,Glossy finish,Snap-on cap design,Black


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 332,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


4GB USB 2.0 ,Classic C906,Glossy finish,Snap-on cap design,Black

Капацитет 4 GB
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи