4GB Silicon Power M2 MEMORY STICK MICRO WITH ADAPTER SP004GBM2C000V10

870,00 ден.   Спореди

4GB Silicon Power M2 MEMORY STICK MICRO WITH ADAPTER SP004GBM2C000V10


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 870,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


4GB Silicon Power M2 MEMORY STICK MICRO WITH ADAPTER SP004GBM2C000V10

Капацитет 4 GB
Тип на мемориска картичка MicroM2
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка