4GB PQI Traveling Disk U273

349,00 ден.   Спореди

4GB PQI Traveling Disk U273, Pink


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 349,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


4GB PQI Traveling Disk U273, Pink

Капацитет 4 GB
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи