4GB PQI Micro SDHC Card Class2

4GB PQI Micro SDHC Card Class2

376,00 ден.   Спореди

4GB PQI Micro SDHC Card Class2, 1 Adaptor(SD)


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 376,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


4GB PQI Micro SDHC Card Class2, 1 Adaptor(SD)

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка