4GB DDR3 1333MHz

1.888,00 ден.   Спореди

4GB DDR3 1333MHz 256MX64 PC1333


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ТДК http://www.tdk.com.mk   Детали 1.888,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


4GB DDR3 1333MHz 256MX64 PC1333

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка