4-Port 10G Switch Module for XGS3-42000R

4-Port 10G Switch Module for XGS3-42000R

225.087,00 ден.   Спореди

4-Port 10G Switch Module for XGS3-42000R


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 225.087,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


4-Port 10G Switch Module for XGS3-42000R

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка