4 КАНАЛЕН МИНИ ЗАСИЛУВАЧ BASETECH

2.360,00 ден.   Спореди

Овој мини засилувач се вклопува во најмалата преграда и лесно може да се сокриен.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 2.360,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Овој мини засилувач се вклопува во најмалата преграда и лесно може да се сокриен.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка