4-ДЕЛЕН СЕТ МИКРО БАТЕРИИ NiMH

531,00 ден.   Спореди

Доколку барате батерии со висок капацитет и ефикасност, тогаш Ви го препорачуваме 4-делниот сет со штедливи батерии NiMH од компанијата Conrad. Идеални за дигитални камери.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 531,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Доколку барате батерии со висок капацитет и ефикасност, тогаш Ви го препорачуваме 4-делниот сет со штедливи батерии NiMH од компанијата Conrad. Идеални за дигитални камери.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка