4 ДЕЛЕН ПЛАСТИЧЕН КОМПЛЕТ ЗА КЛУЧЕВИ

3.009,00 ден.   Спореди

За тркалца и чувствителни алуминиумски бандажи со колор ознаки од хром-молибденов специјален челик за помош при екстремни уцврстувања и максимален вртежен момент. Влошки обложени со пластика. Спречено...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 3.009,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


За тркалца и чувствителни алуминиумски бандажи со колор ознаки од хром-молибденов специјален челик за помош при екстремни уцврстувања и максимален вртежен момент. Влошки обложени со пластика. Спречено е оштетување.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка