3D BLU-RAY HOME THEATER LG HX906PA, 5.1 3D-Bluray,1100W, Surr.Sound,DD,DTS HD,TrueHD, DivXHD,MKV,AVCHD, Smart Func.(App.store,Premium Cards),BD Live,Smart Phone Remote,Ipod dock,Direct WiFi(+DLNA),ARC(Audio Return Channel),USB(Record&Play), 3 HDMI(2

3D BLU-RAY HOME THEATER LG HX906PA, 5.1 3D-Bluray,1100W, Surr.Sound,DD,DTS HD,TrueHD, DivXHD,MKV,AVCHD, Smart Func.(App.store,Premium Cards),BD Live,Smart Phone Remote,Ipod dock,Direct WiFi(+DLNA),ARC(Audio Return Channel),USB(Record&Play), 3 HDMI(2

21.499,00 ден.   Спореди

3D BLU-RAY HOME THEATER LG HX906PA, 5.1 3D-Bluray,1100W, Surr.Sound,DD,DTS HD,TrueHD, DivXHD,MKV,AVCHD, Smart Func.(App.store,Premium Cards),BD Live,Smart Phone Remote,Ipod dock,Direct WiFi(+DLNA),ARC...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 21.499,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


3D BLU-RAY HOME THEATER LG HX906PA, 5.1 3D-Bluray,1100W, Surr.Sound,DD,DTS HD,TrueHD, DivXHD,MKV,AVCHD, Smart Func.(App.store,Premium Cards),BD Live,Smart Phone Remote,Ipod dock,Direct WiFi(+DLNA),ARC(Audio Return Channel),USB(Record&Play), 3 HDMI(2 In, 1 Out, 1.4),AUX,Jack, Optical in, Composite out,Componens Out, LAN, External HDD playback,1080p Upscaling

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка