38-ЛЕД-на СИЈАЛИЦА, G.U 5.3 - СИНА

582,00 ден.   Спореди

Погодна само за конвенционален халоген трансформатор.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 582,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Погодна само за конвенционален халоген трансформатор.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка