35-ДЕЛЕН СЕТ ЗА ПРВА ПОМОШ

2.006,00 ден.   Спореди

Опрема која се состои од сигурносен елек и други потребни алатки при незгоди. Сместена во практична кутија со џебна лампа.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 2.006,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Опрема која се состои од сигурносен елек и други потребни алатки при незгоди. Сместена во практична кутија со џебна лампа.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка