32GB PQI Intelligent Drive i812

1.299,00 ден.   Спореди

32GB PQI Intelligent Drive i812, Pink


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 1.299,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


32GB PQI Intelligent Drive i812, Pink

Капацитет 32 GB
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка