32 ДЕЛЕН КОМПЛЕТ КОДИРАН СО БОИ

1.593,00 ден.   Спореди

6,3 mm (1/4инчи) S2 делови Едноставно препознавање на поедини делови со фабричко маркирање директно на делот. Деловите се земаат едноставно од кутијата со штипалка.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 1.593,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


6,3 mm (1/4инчи) S2 делови Едноставно препознавање на поедини делови со фабричко маркирање директно на делот. Деловите се земаат едноставно од кутијата со штипалка.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка