300GB 3.5" SAS 6-Gb/s 15k rpm 16MB Enterprise Drive Cheetah

18.701,00 ден.   Спореди

300GB 3.5" SAS 6-Gb/s 15k rpm 16MB Enterprise Drive Cheetah


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 18.701,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


300GB 3.5" SAS 6-Gb/s 15k rpm 16MB Enterprise Drive Cheetah

Кеш 16 MB
Тип на диск Internal
Формат на диск 3.5"
Капацитет 300 GB
Интерфејс на дискот SAS
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка