30" TFT - Wide Screen 2560x1600 (WQXGA+) - 5ms Contrast 3000:1 370 cd/m2, 178/178,, DVI-D, TCO-03, Flatron fEngone, PANEL S-ISP; Wide color gamut 115%, USB

66.382,00 ден.   Спореди

30" TFT - Wide Screen 2560x1600 (WQXGA+) - 5ms Contrast 3000:1 370 cd/m2, 178/178,, DVI-D, TCO-03, Flatron fEngone, PANEL S-ISP; Wide color gamut 115%, USB


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 66.382,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


30" TFT - Wide Screen 2560x1600 (WQXGA+) - 5ms Contrast 3000:1 370 cd/m2, 178/178,, DVI-D, TCO-03, Flatron fEngone, PANEL S-ISP; Wide color gamut 115%, USB

Дијагонала 32'' Inches
Екран на допир No
Фрекфенција на работ 5
Резолуција на монитор 2560x1600
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка