3 КАНАЛЕН LED РЕФЛЕКТОР

531,00 ден.   Спореди

Сега со сосема нова LED технологија! Изберете помеѓу 2 начини на работа (континуирано осветлување или музичка синхронизација).


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 531,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Сега со сосема нова LED технологија! Изберете помеѓу 2 начини на работа (континуирано осветлување или музичка синхронизација).

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка