3-КАНАЛЕН ТЕРМО-ХИГРО СЕНЗОР

790,00 ден.   Спореди

Резервен или дополнителен сензор за временските станици. Со дополнителен надворешен сензор.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 790,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Резервен или дополнителен сензор за временските станици. Со дополнителен надворешен сензор.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка