3-делен алат за брусење

4.248,00 ден.   Спореди

Идеален за безшумно дупчење и брусење на лим, цевки и профили.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 4.248,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Идеален за безшумно дупчење и брусење на лим, цевки и профили.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка