2GB DDR3 1333MHz 256MX64 PC1333
2GB DDR3 1333MHz 256MX64 PC1333

2GB DDR3 1333MHz 256MX64 PC1333

990,00 ден.   Спореди

2GB DDR3 1333MHz 256MX64 PC1333


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 990,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


2GB DDR3 1333MHz 256MX64 PC1333

Рам капацитет 2 GB
Магистрала 1333 MHz
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка