2GB DDR3 1333MHz 204pin SO-DIMM, PQI CL9
2GB DDR3 1333MHz 204pin SO-DIMM, PQI CL9

2GB DDR3 1333MHz 204pin SO-DIMM, PQI CL9

1.090,00 ден.   Спореди

2GB DDR3 1333MHz 204pin SO-DIMM, PQI CL9


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 1.090,00 ден.

пред 6 години

Сет http://www.set.com.mk   Детали 1.099,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


2GB DDR3 1333MHz 204pin SO-DIMM, PQI CL9

Рам капацитет 2 GB
Магистрала 1333 MHz
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка