2GB DDR2 800MHz SO-DIMM

5.396,00 ден.   Спореди

2GB DDR2 800MHz SO-DIMM PQI CL6


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 5.396,00 ден.

пред 4 години

Сет http://www.set.com.mk   Детали 5.443,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


2GB DDR2 800MHz SO-DIMM PQI CL6

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка