2GB DDR2 800MHz 240pin U-DIMM

2GB DDR2 800MHz 240pin U-DIMM

1.699,00 ден.   Спореди

2GB DDR2 800MHz 240pin U-DIMM, PQI CL5


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 1.699,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


2GB DDR2 800MHz 240pin U-DIMM, PQI CL5

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка