2GB DDR2 667MHz SO-DIMM PQI

1.152,00 ден.   Спореди

Шифра 25542 - 2GB DDR2 667MHz SO-DIMM PQI


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 1.152,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Шифра 25542 - 2GB DDR2 667MHz SO-DIMM PQI

Рам капацитет 2 GB
Магистрала 667 MHz
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка