2GB A-DATA MICRO SD CARD Speedy + Micro Reader w/Retail pkg

230,00 ден.   Спореди

2GB A-DATA MICRO SD CARD Speedy + Micro Reader w/Retail pkg


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 230,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


2GB A-DATA MICRO SD CARD Speedy + Micro Reader w/Retail pkg

Капацитет 2 GB
Тип на мемориска картичка MicroSD
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка