26.11.0315-5, ROLINE Cat.6 10" Patch Panel, 12 Ports, STP, grey

2.180,00 ден.   Спореди

26.11.0315-5, ROLINE Cat.6 10" Patch Panel, 12 Ports, STP, grey


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 2.180,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


26.11.0315-5, ROLINE Cat.6 10" Patch Panel, 12 Ports, STP, grey

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка