25-елементен комплет на спирални бургии за дупчење на метал . HSS-CO COBALT

6.195,00 ден.   Спореди

Користи посебен ХСС челик со 5% кобалт погоден за нерѓосувачки челик, алуминиум, обоени метали, железо, ПВЦ, лиени метали и др.
Дијаметрите од 1 до 13 мм може да се зголемуваат за вредност од ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 6.195,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Користи посебен ХСС челик со 5% кобалт погоден за нерѓосувачки челик, алуминиум, обоени метали, железо, ПВЦ, лиени метали и др.
Дијаметрите од 1 до 13 мм може да се зголемуваат за вредност од 0.5 мм. Кутијата изработена од челични листови.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка