24x, SATA

24x, SATA

977,00 ден.   Спореди

24x, SATA


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ТДК http://www.tdk.com.mk   Детали 977,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


24x, SATA

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка