24-Port Gigabit (w/12-Port TP/SFP) Switch Module (for XGS3-42000R)

24-Port Gigabit (w/12-Port TP/SFP) Switch Module (for XGS3-42000R)

196.951,00 ден.   Спореди

24-Port Gigabit (w/12-Port TP/SFP) Switch Module (for XGS3-42000R)


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 196.951,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


24-Port Gigabit (w/12-Port TP/SFP) Switch Module (for XGS3-42000R)

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка