24 делен сет CONRAD алкални, Мигнон

590,00 ден.   Спореди

Високо капацитивна батерија во супериорна aлкална-технологија. Посебно наменета за уреди со висока енергетска потреба и за долготрајна употреба. После употребата на сите батерии пластичната кутија мож...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 590,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Високо капацитивна батерија во супериорна aлкална-технологија. Посебно наменета за уреди со висока енергетска потреба и за долготрајна употреба. После употребата на сите батерии пластичната кутија може да служи за чување и сортирање на ситни делови.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка