21.5" 223V5LHSB2 5ms, Slim Design, HDMI, VGA, Smart Contrast 10.000 000:1, Smart Control Lite, Black

5.731,00 ден.   Спореди

LCD LED 21.5" 223V5LHSB2 5ms, Slim Design, HDMI, VGA, Smart Contrast 10.000 000:1, Smart Control Lite, Black


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 5.731,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


LCD LED 21.5" 223V5LHSB2 5ms, Slim Design, HDMI, VGA, Smart Contrast 10.000 000:1, Smart Control Lite, Black

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка