21.18.1650-1 Wireless LAN PCI Adapter

21.18.1650-1 Wireless LAN PCI Adapter

1.690,00 ден.   Спореди

21.18.1650-1 Wireless LAN PCI Adapter, 22Mbit


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 1.690,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


21.18.1650-1 Wireless LAN PCI Adapter, 22Mbit

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка