21-ЛЕД-на УСБ ЛАМБА

2.124,00 ден.   Спореди

Осветлување на целиот работен простор. 21 ЛЕД диода кои може да се постават во неколку позиции.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 2.124,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Осветлување на целиот работен простор. 21 ЛЕД диода кои може да се постават во неколку позиции.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка